drogi uczniu

Każdego dnia loguj się na librusie, śledź informacje również na stronie szkoły i w platformie MS TEAMS.

Korzystaj z materiałów przesyłanych przez nauczycieli drogą elektroniczną przez librusa – lekcje warto realizować poza szkołą!

Nauczyciele przygotowują specjalnie dla Ciebie materiały dydaktyczne.

Czas spędzony w domu może być ciekawą formą samodzielnego zdobywania wiedzy i umiejętności!

wodospadZ okazji Światowego Dnia Wody uczniowie klas siódmych i ósmej, na lekcjach chemii wykonali plakaty, które przedstawiają zagrożenia związane z niewłaściwym gospodarowaniem zasobami wody. Umieścili dane statystyczne, przyczyny, skutki oraz konsekwencje z tym związane. Szukali rozwiązań, jakie można wprowadzić w każdym domu, aby zapobiec zanieczyszczeniom i deficytom wody.  Prace uczniów były twórcze i kreatywne.

W dniu 3.04.2024 roku w Teatrze Tęcza odbyła się premiera spotu społecznego "Zobacz mnie!", w którym zagrali uczniowie klasy 6ap. Katarzyna Browarek i p. Katarzyna Wojcieszek. Scenariusz napisała p. Magdalena Czernichowska. Film zrealizowany został przez Telewizję Słupsk we współpracy z naszą szkołą, Fundacją Progredi i Fundacją Indygo.

ZOBACZ NA FILM