Oddział przedszkolny

rk2024

Oddział przedszkolny liczy 25 osób, wychowawcą grupy jest Pani Justyna Urbaniak. Każdy dzień w naszej szkole wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi tj.język angielski, robotyka, religia oraz wycieczkami. Edukacja łączy się z zabawą,
   Dzieci wspólnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek.
   W czasie spędzonym w oddziale przedszkolnym dzieci poszerzają wiedzę , rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu „Planeta Dzieci”.
   Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w oddziale przedszkolnym będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

{