CAN'T GO? CAN RUN! IMPOSSIBLE? NOT 4US!

Opublikowano: poniedziałek, 12, kwiecień 2021

Nie możemy pojechać do Londynu, ale możemy tam pobiec!

Sytuacja pandemiczna odebrała nam możliwość wyjazdu do Londynu w czerwcu 2021. Niemożliwe nie istnieje! Nie możemy tam pojechać, ale możemy tam pobiec. Odległość do pokonania to 1500 kilometrów. W czasie od 22.03.2021 do 28.05.2021 codziennie inna klasa biega dokładając przebyte kilometry do naszego licznika kilometrów! Codziennie na Facebooku szkoły aktualny stan licznika!

Mamy nowy rekord! I należy on do belfrów!Niektórzy biegali rano, gdy jeszcze sprzyjała pogoda. Inni wieczorkiem już w gorszych warunkach. Były biegi parami, wspomagali nas także członkowie rodzin. Niektórzy byli tak zabiegani, że wyruszali w trasę nawet dwa razy dziennie! "Zrobiliśmy" 205,703km!

licznik nau

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.