Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Opublikowano: niedziela, 30, sierpień 2020

   Ze względu na obowiązujące zasady bezpieczeństwa inauguracja roku szkolnego 2020/2021 będzie zorganizowana w odmiennej formie.

   Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas pierwszych przychodzą na godz. 8.00. z jednym opiekunem. Jeśli pogoda będzie sprzyjać, spotkamy się na boisku szkolnym, w przypadku deszczu, w sali gimnastycznej.

  Uczniowie klas II-VIII przychodzą do szkoły w wyznaczone godziny (wg harmonogramu). Wychowawczynie klas II i III od godz. 9.45. będą czekały na boisku szkolnym na swoich uczniów i zaprowadzą je do klas. Po zakończeniu spotkania w klasie wychowawczynie odprowadzą dzieci do wyjść szkoły.

  Uczniowie klas IV-VIII wchodzą do szkoły bez opiekunów i udają się do sal wg harmonogramu. Po zakończeniu spotkania z wychowawcami udają się do wyjść szkoły.

W czasie pandemii będą otwarte w godzinach przychodzenia uczniów do szkoły 4 wejścia:

1. główne od strony kaszubskiego muralu,

2. przez stołówkę,

3. od ul. Henryka Pobożnego,

4. od boiska szkolnego za bramą.

  Wszystkich uczestników obowiązują maseczki. Wchodząc do szkoły należy zdezynfekować ręce. Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie nosa i ust. Przy wejściu do szkoły pracownik szkoły będzie mierzył temperaturę.

   Bardzo proszę wszystkich o zachowanie zasad i stosowanie się do regulaminów i procedur obowiązujących w szkole. Ich cel jest jeden: nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie.

   Życzę Uczniom, Rodzicom i Pracownikom szkoły wytrwałości, spokoju i zdrowia, a także wielu sukcesów i nowych doświadczeń w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Dyrektor szkoły 
Karolina Keler

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.