Zwrot podręczników do biblioteki

Opublikowano: poniedziałek, 05, czerwiec 2023

biblioteka21. Należy przygotować podręczniki do zwrotu: usunąć wpisy dokonane ołówkiem, podkleić rozdarte lub wypadające kartki oraz usunąć własne materiały. Podręczniki nie mogą mieć cech zniszczenia, utrudniających ich dalsze użytkowanie. Przez zniszczenie podręcznika rozumie się umyślne lub spowodowane przez zaniedbanie użytkownika poplamienie, trwałe zabrudzenie, zalanie napojami, popisanie, rozerwanie, wyrwanie i zagubienie kartek oraz inne wady fizyczne, które uniemożliwiają korzystanie z nich w przyszłości.

2. Zwrotu dokonują uczniowie, z wychowawcą, w bibliotece.  Każda klasa osobno, zgodnie z harmonogramem, od 10 czerwca 2024 roku (wychowawcy z ostaną powiadomieni o dokładnej dacie i lekcji, na której dokonają zwrotu)

3. Klasy 1-3 - zwrotu dokonują wychowawcy

4. W przypadku zniszczenia, zagubienia rodzic ucznia jest  zobowiązany do odkupienia podręczników. Są one dostępne m.in. w sklepie internetowym Wydawnictwa Nowej Ery  www.nowaera.pl

5. Podręcznik do religii nie podlega zwrotowi.

6. Ilość podręczników do zwrotu:
Klasa 4 - 10 podręczników
Klasa 5 - 10 podręczników
Klasa 6 - 9 podręczników (bez informatyki)
Klasa 7 - 12 podręczników
Klasa 8 - 12 podręczników

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.