ZWROT PODRĘCZNIKÓW DO BIBLIOTEKI

Opublikowano: czwartek, 02, czerwiec 2022

biblioteka21. Należy przygotować podręczniki do zwrotu: usunąć wpisy dokonane    
ołówkiem, podkleić rozdarte lub wypadające kartki oraz usunąć własne materiały. Zagubienie lub uszkodzenie dołączonych do podręczników płyt CD skutkuje koniecznością zakupu całego podręcznika.
Rodzice zobowiązani są do zwrotu podręczników, które nie mogą mieć cech zniszczenia, utrudniających ich dalsze użytkowanie. Przez zniszczenie podręcznika rozumie się umyślne lub spowodowane przez zaniedbanie użytkownika poplamienie, trwałe zabrudzenie, zalanie napojami, popisanie, rozerwanie, wyrwanie izagubienie kartek oraz inne wady fizyczne, które uniemożliwiają korzystanie z nich wprzyszłości.

2. Zwrotu dokonuje rodzic. W przypadku zniszczenia, zagubienia jest on zobowiązany do odkupienia podręczników. Są one dostępne m.in. w sklepie internetowym Wydawnictwa Nowej Ery www.nowaera.pl

3. Podręcznik do religii nie podlega zwrotowi.

4. W czasie zwrotów podręczników biblioteka będzie czynna w godzinach 8.00 - 18.00

Terminy zwrotów dla poszczególnych klas

13 czerwca 2022 - klasa 8a, 8b, 8c, 4a, 4b
14 czerwca 2022 - klasa 5a, 5b i klasy 1-3
15 czerwca 2022 - klasa  5c, 6a, 7a, 7b, 7c

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.