ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Opublikowano: piątek, 18, czerwiec 2021
uczen
 
Drodzy Rodzice i Uczniowie, 
zakończenie roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca w piątekZe względu na obowiązujący reżim sanitarny klasy 1-7 będą miały zakończenie roku szkolnego w swoich salach lekcyjnych o godz. 8.00 z wychowawcą,
bez udziału rodziców. 
Uroczyste zakończenie klas ósmych odbędzie się w auli szkoły:
klasa 8a - godz. 9.00
klasa 8c - godz. 10.00
klasa 8b - godz. 11.00
Ze względu na obowiązujące przepisy z uczniem może przyjść jeden rodzic lub opiekun. Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu dystansu między osobami. 
Karolina Keler - dyrektor szkoły

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.