Turniej siatkarskich trójek.

s3W dniu 18.12.2023 roku w szkolnej sali gimnastycznej dla chętnych uczniów z klas VII-VIII odbył się turniej siatkarskich trójek. Do rozgrywek zgłosiły się cztery drużyny i zagrano systemem każdy z każdym po 15 minut. Uzyskano następujące wyniki: Leniwce-Samekotyezz 35:31, Młode Bossy-Zadymiarze 32:27, Leniwce-Młode Bossy 27:29, Samekotyezz-Zadymiarze 29:31, Leniwce-Zadymiarze 39:20, Samekotyezz-Młode Bossy 25:39.

IV miejsce zajął zespół Samekotyezz w składzie:
Jastrzębski Kamil, Mikulski Mateusz, Parniawski Dawid, Kitaiev Timur,

III miejsce zespół Zadymiarze w składzie:
Stępniewski Jan, Witenberg Włodek, Piatczyc Marcel, Kozak Artur,

II miejsce zespół Leniwce w składzie:
Rzeczkowski Igor, Zołotar-Trzebiatowski Igor, Ustianowski Hubert, Szaja Jerzy.

I miejsce zajął zespół Młode Bossy w składzie:
Arcan Maxim, Cherevko Maksym, Żyłko Wojtek po wygraniu wszystkich meczów w turnieju.

Gratulacje dla zwycięzców brawa dla wszystkich uczestników za fajną grę!

Odsłony: 558

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.