Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Opublikowano: wtorek, 26, wrzesień 2023

czytanie29 września 2023 roku świętujemy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Poświętujcie z nami. Na 2 lekcji, o godz. 9.00 zadzwoni krótki dzwonek - początek czytania. Nauczyciel czyta głośno krótki wybrany przez siebie tekst - przez 3 minuty. Potem, przez 2 minuty, czytają uczniowie, wszyscy na raz, głośno. 9.05 - krótki dzwonek, koniec czytania. Uczniowie czytają książki swoje, lub wypożyczone z biblioteki

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.