Drodzy Rodzice

Opublikowano: wtorek, 24, sierpień 2021

spotaknieZapraszam za pierwsze zebranie organizacyjne, które odbędzie się  30 sierpnia 2021 roku (poniedziałek):

oddział przedszkolny - godz. 16.00 w sali gimnastycznej (wychowawczyni p. Iwona Klimkowska)

klasa I a - godz. 16.30 w auli (wychowawczyni p. Katarzyna Sawicka)

klasa I b – godz. 17.00 w sali gimnastycznej (wychowawczyni p. Irena Bracka)

Karolina Keler - dyrektor szkoły

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.