Wyprawka dla ucznia oddziału przedszkolnego – rok szkolny 2021/2022

Opublikowano: wtorek, 10, sierpień 2021

klas 0

Wyprawka ucznia - Iwona Klimkowska

Plecak wielkości A4

  • piórnik tuba
  • 2 ołówki miękkie (B)
  • gumka
  • temperówka z pojemnikiem
  • teczka papierowa na gumkę A4

Strój gimnastyczny w podpisanym worku

  • bawełniana koszulka z krótkim rękawem,
  • spodenki sportowe.
  • Obuwie z gumową antypoślizgową podeszwą

Wszystkie potrzebne do prac plastycznych materiały tj. bloki, farby, kredki, kleje itp. zakupimy hurtowo w ramach utworzonego na ten cel funduszu klasowego. Szczegóły zostaną omówione na pierwszym spotkaniu.

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.