Szanowni Państwo!

Opublikowano: piątek, 10, kwiecień 2020

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

informuję, że Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku do 26 kwietnia br. kontynuuje realizowanie kształcenia na odległość .

Egzamin ósmoklasisty został przeniesiony na inny termin – Minister Edukacji Narodowej w swoim wystąpieniu mówił o drugiej połowie czerwca.

W sprawach szczególnych proszę o kontakt ze szkołą pod numerem telefonu 0 59 842 31 41 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z poważaniem - Karolina Keler 
dyrektor szkoły

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.