Wychowawcy klas

rk2024

Klasa    Nazwisko imię nauczyciela
Oa  Urbaniak Justyna 
1a  Pytlos Iwona
1b  Kacperska Anna 
2a  Klimkowska Iwona  
2b  Browarek Katarzyna 
3a  Sawicka Katarzyna
3b  Bracka Irena
4a  Banasik Joanna
4b  Knuth Ewa
5a  Szczepańska Lucyna
5b  Stachowska Anna
6a  Rojewska Celina
6b  Kroczyńska-Morgunov Eleonora 
7a  Czernichowska Magdalena
7b  Fortuńska Monika
7c  Trojanowska - Kokoszka Karina
8a Niedźwiecka-Pacholska Marzena 
Odsłony: 12140

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.