Certyfikat European Language Label 2020

Opublikowano: środa, 15, lipiec 2020

logocertyfiaktZ przyjemnością informujemy, że nasz projekt „Lepsze zrozumienie kluczem do lepszej przyszłości” został nagrodzony Certyfikatem European Language Label 2020. Jest to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej ustanowiony przez Komisję Europejską w 1998 roku, znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych, a także wyróżnienie za innowacyjne techniki kształcenia. Inicjatywa promuje osiągnięcia metodyczne i dydaktyczne. W Polsce obecny od 19 lat.

 

    Od 2015 roku nagroda przyznawana jest w jednej kategorii konkursowej: za projekt językowy realizowany pod opieką koordynatora w instytucji edukacyjnej.

    Certyfikat zostanie nam wręczony we wrześniu, po uzyskaniu podpisu Komisarz ​Unii Europejskiej ds. innowacji, badań naukowych, kultury, edukacji i młodzieży - Mariji Gabriel i Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego.

   Okres realizacji projektu: 09.09.2019 - 08.03.2020. Przyznane dofinansowanie dla naszej szkoły wyniosło 49 461 zł. Fundusze pochodziły z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.