Konkurs Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce

Opublikowano: poniedziałek, 25, marzec 2024

  W ramach corocznych obchodów Dnia Patrona Szkoły odbył się dzisiaj Konkurs Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce dla klas IV. W zmaganiach udział wzięło 10 uczniów z klas 4a i 4b. Zwycięzcą konkursu został Olaf Kościelny z kl. 4b,
II miejsce zajęła Nadia Dąbrowska z kl. 4a,
III miejsce zdobyła Karolina Wichman - Pruszeka z kl. 4a.

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu,
a wszystkim uczestnikom świetnych wyników w niełatwych zmaganiach z wiedzą historyczną!

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.