Międzyszkoly Konkursu Języka Angielskiego

Opublikowano: piątek, 22, marzec 2024

flaga uk   20 marca miała miejsce XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Klas III. Uczniowie słupskich szkół podstawowych przystąpili do indywidualnej rywalizacji sprawdzającej ich umiejętności językowe i wiedzę z zakresu kultury państw anglojęzycznych.
   Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i motywowanie uczniów do dalszej samodzielnej nauki języka angielskiego i zdobywania wiedzy na temat obszaru kulturowego państw anglojęzycznych.

Jury pracowało w składzie: Pani Iwona Klimkowska, Pan Mateusz Pakuła oraz Pani Marzena Niedźwiecka - organizatorka konkursu.
Zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce- Kacper Bonat – Szkoła Podstawowa nr 1
II miejsce- Michalina Rębecka i Bartosz Kubiak - Szkoła Podstawowa nr 8
III miejsce- Zofia Bodnar – Szkoła Podstawowa nr 3 i Karol Makuch- Szkoła Podstawowa nr 1

Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu gratulujemy uzyskanych wyników
i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!