Nowy projekt międzynarodowy!

Opublikowano: niedziela, 17, marzec 2024
   Nasza Szkoła przystąpiła do realizacji nowego projektu międzynarodowego. Przedsięwzięcie otrzymało wsparcie finansowe
z Unii Europejskiej. Dofinansowanie pochodzi ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 w ramach projektu "Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej".
   Bezpośrednimi uczestnikami działań będą członkowie naszego grona pedagogicznego. Główne cele projektu: jakościowe wzmocnienie metod nauczania w placówce; podniesienie poziomu zaangażowania uczniów, tak w szkole jak i poza nią; wzmocnienie potencjału szkoły do wdrażania inicjatyw międzynarodowych; rozwój kapitału ludzkiego naszej placówki.

www

 

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.