XXI Międzyszkolny Konkurs Historyczny

Opublikowano: piątek, 01, marzec 2024

29.02.2024 r. w naszej szkole odbył się XXI Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Poczet królów i książąt polskich" - "Królowie elekcyjni". Udział wzięły trzyosobowe reprezentacje słupskich szkół podstawowych. Zwycięzcą konkursu została drużyna z SP-3 pod kierunkiem pani Elżbiety Gawrońskiej, miejsce II zajęła SP-9 przygotowana przez pana Zbigniewa Steca, a miejsce III SP-5 pani Jolanty Walewskiej. Tytuł Mistrza Wiedzy Historycznej wywalczył Kacper Lenarczyk z SP-3.

Gratulujemy uczestnikom, życzymy wielu ciekawych przygód z historią i zapraszamy za rok!

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.