Nowe stanowisko!

Opublikowano: poniedziałek, 26, luty 2024

Nasza Pani Dyrektor powołana na stanowisko Pełnomocnika do spraw Mniejszości Narodowych i Etnicznych!

rzecznik1

 

Beata Rutkiewicz - Wojewoda Pomorska powołała troje nowych pełnomocników powołała troje nowych pełnomocników❗ Będą zajmować się m.in. koordynowaniem współpracy jednostek administracji rządowej z organizacjami pozarządowymi, działaniami na rzecz społeczności kaszubskiej, a także działaniami z zakresu polityki prorodzinnej.

Powołani pełnomocnicy:
▪️ Karolina Keler 
– Pełnomocnik Wojewody Pomorskiej ds. Mniejszości Narodowych i Etnicznych
▪️ Anita Richert-Kaźmierska
– Pełnomocnik Wojewody ds. Rodziny, Polityki Społecznej
▪️ Grzegorz Szczuka
– Pełnomocnik Wojewody ds. Gospodarczych i Społeczeństwa Obywatelskiego

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.