Drogi miłośniku książek!

Opublikowano: poniedziałek, 22, styczeń 2024

Jeśli masz swoją ulubioną książkę, dołącz do nas i napisz o niej kilka słów. Jak chcesz i na której stronie chcesz. Niech ten pamiętnik książek i myśli krąży w eterze, podaj go dalej, przyjacielowi, babci, pani ze sklepu, komu chcesz... A ostatnia wpisującą się osoba niech go poda do biblioteki gdzie będzie przyjemną pamiątką dobrych myśli i słów...

 ksiaga1 ksiega2 ksiega3  

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.