"Méster bëlnégò czëtaniô

Opublikowano: poniedziałek, 04, grudzień 2023
28.11.2023 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje powiatowo-gminne w konkursie
"Méster bëlnégò czëtaniô. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów.
 
3 miejsce w kategorii klas 1-2 zdobyła Antonina Beskosty.
2 miejsce w kategorii klas 5-6 zdobyła Katarzyna Paliichuk.
To właśnie Katarina będzie reprezentowała powiat słupski w konkursie regionalnym
 
OGROMNE GRATULACJE !!!
 

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.