Udany występ naszych tenisistów stołowych.

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2023

W SP 4 w Słupsku odbył się turniej tenisa stołowego w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży dla uczniów klas VII-VIII. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły: Igor Zołotar-Trzebiatowski i Marcel Piatczyc. W pierwszym meczu pokonali SP 6, następnie przegrali z SP 3 i wygrali z SP 9. W meczu o III miejsce niestety przegrali z SP 5 i ostatecznie zajęli IV miejsce. Szkoda! Medal był bardzo blisko! To był dobry występ Igora i Marcela.

 Gratulacje!

 

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.