Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkoły

Opublikowano: środa, 15, listopad 2023


tenis logoWe wtorek (14.11.2023 r. )w auli szkolnej, dla wszystkich chętnych uczniów klas IV-VIII odbył się turniej tenisa stołowego o Mistzostwo Szkoły. Mecze odbywały się do dwóch wygranych setów, do jedenastu, w dwóch grupach. Ostateczna kolejność wygląda następująco: VIII miejsce Bogdan Matejuk, VII miejsce Marcin Pawlak, VI miejsce Mateusz Kukliński, V miejsce Michał Zawadzki, IV miejsce Olek Rokita, III miejsce Marcel Piatczyc. W finale spotkali się Igor Żołotar-Trzebiatowski i Bartek Wróbel. Mistrzem Szkoły w tenisie stołowym w roku szkolnym 2023/2024 został Igor Żołotar-Trzebiatowski!

Gratulacje dla Mistrza i brawa dla wszystkich uczestników turnieju!

 

 

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.