Obchody 104 rocznicy

Opublikowano: niedziela, 13, listopad 2022

Obchody 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę klasy I-III uczciły podczas wspólnego koncertu pieśni patriotycznych. Rozstrzygnięty został również konkurs literacki pt. "Jestem patriotą, ponieważ...". Była też słodka niespodzianka dla wszystkich w postaci pysznego deseru w narodowych barwach. Było uroczyście i patriotycznie.

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.