Szkolny turniej koszykarskich trójek.

Opublikowano: poniedziałek, 07, listopad 2022


    W naszej sali gimnastycznej odbył się turniej koszykarskich trójek chłopców dla klas V i VI. Uzyskano następujące wyniki: FC Gang-Militaria Pl 0:24, FC Gang-6c Team 0:16 i Militaria Pl-6c Team 10:4. III miejsce zajął zespół FC Gang w składzie: Marcin Pawlak, Dominik Gołębiewski, Jerzy Szaja, Krzysztof Kałębasiak, II miejsce zespół 6c Team w składzie: Włodek Witenberg, Michał Zawadzki, Mateusz Kaczmarek. Turniej z kompletem zwycięstw wygrał zespół Militaria Pl w składzie: Zawistowski Wiktor, Igor Żołtarz-Trzebiatowski, Olek Nowak , Bartek Nowak.

Brawa dla wszystkich uczestników turnieju!

 

 

Ultimate Facebook Like Box Slider

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.