Nowy certyfikat!!!

Opublikowano: wtorek, 15, grudzień 2020

e1Dziś (14.12.2020)  mieliśmy okazję uczestniczyć w profesjonalnej sesji fotograficznej. Wizyta fotografa związana była z otrzymaniem przez Dwójkę Certyfikatu European Language Label 2020. Wyróżnienie ustanowione zostało przez Komisję Europejską i świadczy o jakości w edukacji językowej. Certyfikat otrzymaliśmy za realizację projektu Lepsze zrozumienie kluczem do lepszej przyszłości, którego głównym punktem był wyjazd 10 uczniów do szkoły partnerskiej do Słowenii. Dofinansowanie na realizację projektu pochodziło ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.