Drodzy Rodzice!

Opublikowano: środa, 26, sierpień 2020

W związku z przygotowaniami do rozpoczęcia roku szkolnego przekazuję informacje dotyczące powrotu uczniów do szkół:

1. Oddział przedszkolny oraz wszystkie klasy szkoły podstawowej rozpoczną naukę od
    1 września 2020 roku w trybie tradycyjnym (stacjonarnym).

2. Rozpoczęcie roku szkolnego:

• oddział przedszkolny i I klasy godz. 8.00
  • klasy II i III godz. 10.00
  • klasy IV-VI godz. 11.00
  • klasy VII-VIII godz. 12.00

Ze względu na obowiązujący reżim sanitarny rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w odmiennej formie. Wszystkich obowiązuje dezynfekcja rąk i zasłanianie ust oraz nosa.

Oddział przedszkolny oraz I klasy na godz. 8.00 przychodzą na boisko szkolne (w przypadku deszczu do sali gimnastycznej) i zajmują wyznaczone miejsca.

Po uroczystym otwarciu roku szkolnego przez dyrektora szkoły dzieci wraz z opiekunem udadzą się do klas razem ze swoimi wychowawczyniami:

• oddział przedszkolny z panią Bożeną Kozak do sali nr 16
  • klasa I a z panią Iwoną Pytlos do sali nr 11
  • klasa I b z panią Anną Kacperską do sali nr 19

Na rozpoczęcie roku szkolnego oddziału przedszkolnego i klas I dziecko może przyjść z jednym opiekunem.

Uczniowie klas II-VIII przychodzą do szkoły na wskazane godziny i udają się prosto do wyznaczonych sal, gdzie czekać na nich będą wychowawcy. Uczniowie na teren szkoły wchodzą bez rodziców.

II a – sala 7                                    II b – sala 4

III a – sala 13                                 III b – sala 12

IV a – sala 30                                  IV b – sala 28                           IV c – sala 29

V a – sala 22

VI a – sala 3                                    VI b – sala 24                           VI c – sala 36

VII a – sala 23                                 VII b – sala 27                          VII c – sala 37

VIII a – sala 38                                VIII b – sala 21                         VIII c – sala 33

Przy wejściu do szkoły będzie mierzona temperatura.

Sprawa używania maseczek lub przyłbic zostanie sprecyzowana i przekazana po uzyskaniu przez szkołę jednoznacznych wytycznych.

W zależności od sytuacji oraz ewentualnego pojawienia się nowych wytycznych informacje będą aktualizowane.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Karolina Keler