Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Maria Żukowska

info1Zgodnie z Ramowym regulaminem wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2019/2020, nadesłane prace uczniów z etapu szkolnego, zostały zweryfikowane przez Rejonową Komisję Konkursową.

Do etapu rejonowego zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:

L.p

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Fijałkowska Katarzyna

SP 1 Słupsk

2.

Suśniak Alicja

SP 1 Słupsk

3.

Suśniak Anna

SP1 Słupsk

4.

Malinowska Oliwia

SP 2 Słupsk

5.

Kaźmierczak Agata

SP 2 Słupsk

6.

Galińska Justyna

SP 2 Słupsk

7.

Piszko Julia

SP 2 Słupsk

8.

Lica Natalia

SP 3 Słupsk

9.

Grzeszewska Dominika

SP 3 Słupsk

10.

Radziejewska Natalia

SP 3 Słupsk

11.

Prądzyńska Marta

SP 3 Słupsk

12.

Dusza Jakub

SP 3 Słupsk

13.

Łangowska Wiktoria

SP 3 Słupsk

14.

Dzadz Weronika

SP 3 Słupsk

15.

Sendobry Amelia

SP 3 Słupsk

16.

Piasecka Alicja

SP 3 Słupsk

17.

Żukowska Karolina

SP 3 Słupsk

18.

Sadowska Zuzanna

SP 3 Słupsk

19.

Małek Alicja

SP 3 Słupsk

20.

Krumplewski Gracjan

SP 4 Słupsk

21.

Czerwińska Lena

SP 4 Słupsk

22.

Knapik Adam

SP 5 Słupsk

23.

Iwanowska Emilia

SP 5 Słupsk

24.

Burzak Paulina

SP 5 Słupsk

25.

Konon Katarzyna

SP 5 Słupsk

26.

Sulikowska Nadia

SP 5 Słupsk

27.

Garbicz Wojciech

SP 5 Słupsk

28.

Michałowska Aleksandra

SP 6 Słupsk

29.

Matowicz Agnieszka

SP 6 Słupsk

30.

Jasina Antonina

SP 6 Słupsk

31.

Charzyńska Laura

SP 6 Słupsk

32.

Kurowska Maria

SP 8 Słupsk

33.

Rogińska Karolina

SP 8 Słupsk

34.

Paziewska Anna

SP 8 Słupsk

35.

Chmielewska Jagoda

SP 10 Słupsk

36.

Cisowska Maria

SP 10 Słupsk

37.

Olechnowicz Maciej

SP 10 Słupsk

38.

Solarczyk Kalina

SP 10 Słupsk

39.

Iwanowicz Paulina

SP 10 Słupsk

40.

Stachowska Alicja

SP 10 Słupsk

41.

Zielkowska Iga

SP 11 Słupsk

42.

Szymczak Katarzyna

I SSP STO Słupsk

43.

Bibik Zuzanna

I SSP STO Słupsk

44.

Ciszek Jan

Społeczna Językowa SP LTO Lębork

45.

Reclaf Weronika

Społeczna Językowa SP LTO Lębork

46.

Kaszubowski Oskar

Społeczna Językowa SP LTO Lębork

47.

Laskowska Pola

Społeczna Językowa SP LTO Lębork

48.

Michałowska Nikola

Społeczna Językowa SP LTO Lębork

49.

Olszewska Martyna

SP1 Lębork

50.

Betcher Karolina

SP1 Lębork

51.

Wróblewska Maja

SP 5 Lębork

52.

Kutzmer Wiktoria

SP 7 Lębork

53.

Gromadzka Natalia

SP 7 Lębork

54.

Winiarczyk Olga

SP 7 Lębork

55.

Burzyńska Klaudia

SP Łeba

56.

Grzymkowska Natalia

SP Głobino

57.

Kazaniecka Julia

SP Głobino

58.

Milczarek Alicja

SP Garczegorze

59.

Popiela Nikola

SP Garczegorze

60.

Stroiński Filip

SP Garczegorze

61.

Gogoj Hanna

ZSP Dębnica Kaszubska

62.

Gwizdała Katarzyna

SP Szczenurze

63.

Konkol Adrianna

SP Szczenurze

64.

Suszko Dorota

SP w Nowej Wsi Lęborskiej

65.

Szafran Natalia

SP w Kobylnicy

66.

Krzaczkowska Natalia

SP w Kobylnicy

67.

Jończyk Zuzanna

SP w Kobylnicy

68.

Nakonieczna Julia

SP w Kobylnicy

69.

Szewczyk Hubert

SP w Potęgowie

70.

Lipińska Julia

SP we Włynkówku

71.

Poźniak Julia

NSP Przytocko

72.

Zdyb Anna

NSP Przytocko

73.

Czaja Weronika

ZSP Żelkowo

74.

Wróblewska Nadia

SP 1 Ustka

75.

Miśkowiak Iwo

SP 1 Ustka

76.

Krasucka Jula

SP 1 Ustka

Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego odbędzie się 06.12.2019r. o godz. 14:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Słupsku. Prosimy o przybycie o godz. 13:45 i zabranie ze sobą legitymacji szkolnej ucznia.

Przewodnicząca RKK - Maria Żukowska

Odsłony: 760

Facebook Likebox Slider