Głosuj na NAS!!!

logo glos

Dwójka prosi o głosy!

Już od jutra - 13 września startuje głosowanie w ramach Słupskiego Budżetu Obywatelskiego!

            W tym roku  nasza szkoła chce realizować projekt SPORTOWY OGRÓDEK SP2 w kategorii zadanie infrastrukturalne dedykowane szkołom. Nasz zamysł zakłada stworzenie ogródka sportowo-rekreacyjnego, trzech warzywniaków oraz sprzętu dla dzieci, w tym urządzenia fitness, karuzela, koniki na sprężynie, pajęczyna, piaskownica, zjeżdżalnia dla dzieci. Dodatkowo teren zagospodarowany pod urządzenia zostanie wyłożony specjalną nawierzchnią tartanową, która zapewni bezpieczeństwo użytkowników.

Atrakcją będą skrzynie ogrodowe, w których zostaną zasiane roślinyzielarskie. To dopiero żywa lekcja biologii!

JAK GŁOSOWAĆ?

Możecie Państwo zagłosować w formie papierowej lub elektronicznej przez stronę www.slupsk.wybiera.pl w zakładce „głosowanie”. Znajdziecie tam również informacje dotyczące szczegółów oraz zasad projektu.

Odsłony: 190

Facebook Likebox Slider